Hej! :)
Jest to blog, na którym będą ukazywane zdjęcia dzięki, którym się inspirujemy i poddajemy pasji. Mamy nadzieję, że zostaniecie na dłużej! :)- Emila i Kamila.
Pierwsze zdjęcie to mój pies Sonia. Jest to mieszany bokser, który ma już za sobą 6 lat.
Mamy nadzieję, że wytrwamy w tej pasji i uda nam się zrobić jakieś postępy! :)
- Emila.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz